Icona Pop powracają! Posłuchaj “Rhythm In My Blood”

W 2012 roku dziewczyny ze szwedzkiego duetu Icona Pop wydały wielki hit “I Love It” nagrany wraz z Charli XCX. Od tamtej pory nie udało im się powtórzyć tego sukcesu nawet w swoim rodzimym kraju. Teraz dziewczyny wracają z nowym singlem “Rhythm In My Blood”, który zwiastuje ich trzeci krążek.

Utwór “Rhythm In My Blood” został napisany przez duet wraz z Linnéą Martinsson (aka Lune) i Eliasem Kaparim. Jest to pierwszy singiel promujący trzecią płytę Icony Pop.

Debiutancki album dziewczyn zatytułowany po prostu “Icona Pop” ukazał się w 2012 roku. Rok później na fali sukcesu “I Love It” ukazała sie płyta “This Is… Icona Pop”, która była pierwszym międzynarodowym albumem dziewczyn i zebrała sporo pozytywnych recenzji. To był bardzo dobry czas dla dziewczyn, które na fali sukcesu zaczęły koncertować wraz z Katy Perry i Miley Cyrus. Niestety żaden z utworów nie powtórzył już sukcesu singla z Charli XCX.

Jak będzie tym razem?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus