Halsey prezentuje teledysk do singla “Without Me”

Amerykańska wokalistka Ashley Nicolette Frangipane, znana szerszej publice jako Halsey, w ostatnim czasie po przerwie powróciła z nowym singlem. Utwór został ciepło przyjęty przez krytyków i fanów artystki, a dziś do sieci trafił również teledysk promujący!

“Without Me” to pierwszy od ponad roku singiel amerykańskiej wokalistki Halsey, który miał swoją premierę 5 października. W wywiadzie udzielonemu w Beats 1 Radio artystka opisuje piosenkę jako najbardziej osobistą jaką kiedykolwiek napisała. Jest ona odbiciem emocji jakie czuła po rozstaniu ze swoim chłopakiem, którym był raper G-Eazy. Teledysk do kompozycji “Without Me” w reżyserii Colina Tilleya miał swoją premierę 29 października 2018 roku w serwisie YouTube.

Przypominamy, że dyskografię Halsey zamyka wydany w 2017 roku album“hopeless fountain kingdom”, który stał się jej pierwszym wydawnictwem na szczycie listy Billboard 200 i zapewnił jej w mediach jeszcze większy rozgłos. Krążek wygenerował takie hity jak “Now or Never” czy “Bad at Love”. Klip do utworu “Without Me” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus