Edyta Górniak i Roksana Węgiel we wspólnym utworze

“Zatrzymać chwilę” to utwór promujący animację “Hotel Transylwania 3”. Wykonują go Edyta Górniak oraz… Roksana Węgiel, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji “The Voice Kids”.  Za tekst do piosenki odpowiadają Edyta Górniak i Patryk Kumór.

Już 12 października na ekranach polskich kin pojawi się trzecie część z cyklu “Hotel Transylwania”. Co tym razem czeka na widzów? “Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów” – czytamy w opisie dystrybutora.

Dziś swoją premierę ma piosenka promująca produkcję. Wykonują ją Edyta Górniak oraz jej podopieczna z programu “The Voice Kids” – Roksana Węgiel.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus