Dziś premiera nowego albumu Agnieszki Chylińskiej “Pink Punk”

Agnieszka Chylińska powróciła z nowym albumem! Blisko po dwóch latach od premiery wydanego z zaskoczenia krążka „Forever Child”, wokalistka przygotowała dla nas “Pink Punk”. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Chylińskiej: Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta “Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie – tak nowy materiał opisuje Agnieszka Chylińska.

Przed premierą krążka, artystka nie zaprezentowała żadnego singla promującego wydawnictwo. Nie zdradzono także tracklisty, co jakiś czas na profilu Agnieszki prezentowane były tytułu kolejnych piosenek.

Dyskografię wokalistki zamyka krążek “Forever Child”. Towarzyszyła mu niezwykła kampania – pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej. Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł potrójnej platyny. Utwór „Królowa Łez” tytuł diamentowego singla oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa promująca album została niemal całkowicie wyprzedana.

 

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus