Dramy Nicki Minaj i Cardi B ciąg dalszy

Wydawało się, że po bójce na afterparty po NY Fashion Weeku nie usłyszymy prędko o kolejnych dramatach od obu raperek. Nicki Minaj jednak nie odpuszcza, i powróciła do tematu w swoim nowym odcinku Queen Radio, na co zareagowała Cardi na swoim Instagramie.

Trwająca obecnie awantura między Nicki Minaj i Cardi B została wznowiona. W najnowszej odsłonie programu Beats 1 “Queen Radio”, Minaj skierowała ponownie swoje celowniki na swoją młodszą koleżankę. Omawiając ich kłótnie na imprezie Fashion Week we wrześniu, autorka hitu “Starships” powiedziała, że Cardi została zaatakowana przez Rah Ali, przyjaciółkę Nicki, która była tak jak Cardi B gwiazdą programu “Love and Hip Hop”. Minaj powiedziała, że Rah Ali uderzyła Cardi w głowę “9 lub 10 razy” i zaoferowała także 100 000 dolarów za nagrania tego, co wydarzyło się tamtej nocy.

Cardi odpowiedziała bezpośrednio na Nicki w serii filmów na Instagramie. Po pierwsze, młodsza raperka zwróciła się do Nicki w związku z jej twierdzeniami odnośnie tego, co wydarzyło się Fashion Week. “Kłamiesz tak bardzo, że nie możesz nadążyć za swoimi pieprzonymi kłamstwami” – powiedziała Cardi. “Najpierw mówisz, że masz materiał, ale potem mówisz, że chcesz zapłacić komuś 100 000 dolarów, jeśli dostaniesz materiał? To nie ma sensu.”

View this post on Instagram

??

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

Nicki twierdziła również, że Cardi uniemożliwiła Offsetowi i 21 Savage’owi zrobienie teledysku do ich utworu “No Flag”, a także powstrzymanie 21 Savage od pojawienia się w remiksie do “Krippy Kush”. Nicki dalej twierdziła, że Cardi wcześniej poprosiła Nicki o pojawienie się na jej “drugim singlu”, ale odrzuciła to zaproszenie, ponieważ “Motorsport”, w którym brały udział obie kobiety, miał zostać wydany w tym samym czasie.

W odpowiedzi na komentarze Nicki dotyczące “Motorsportu”, Cardi wyszczególniła swoje problemy z Nicki, która rzekomo ponownie nagrała swój werset do piosenki dzień przed rozpoczęciem pracy nad teledyskiem. W odpowiedzi na komentarze Nicki odnośnie “Krippy Kush”, Cardi twierdziła, że nie jest wystarczająco blisko 21 Savage, by “mieć moc”, aby powstrzymać go od pracy nad piosenkami lub teledyskami. Następnie Cardi podzieliła się rzekomą wiadomością od producenta “Krippy Kush”, w której pisze, że Cardi nie ma nic wspólnego z Savage’em wycofującym się z udziału w teledysku.

Cardi stwierdziła również, że Nicki “szczekała do [jej] menadżerów” za to, że pozwolili na to, aby Cardi pojawiła się w piosence “No Limit” G-Eazy’ego. “Może powinienem cię pozwać za zniesławienie, ponieważ chcesz twierdzić, że używam coś, co nazywa się payola (płacenie stacjom radiowym, aby grać dany utwór – przyp.red.), ponieważ nie rozumiesz, dlaczego moje piosenki są tak popularne i ludzie chcą ich słuchać w radiach.” Zagrożenie prawnikami  było odpowiedzią na komentarze Nicki z 10 września, twierdzące, że Cardi praktykuje tzw. payola.

Nicki zaprzeczyła również, że twierdzenia rozpowszechniane przez siostrę Cardi jakoby to ona ujawniła fanom numer telefonu Cardi są nieprawdziwe. Cardi również odpowiedziała na to twierdzenie, argumentując, że to nie przypadek, że jej numer telefonu wyciekł do sieci godzinę po sprzeczce podczas Fashion Week.

Obie raperki utrzymują, że są zmęczone mówieniem o swojej przeszłości. “Jestem zmęczona rozmową o tym również” – powiedziała Cardi. “Jestem zmęczona pieprzonym internetem, mam dość wywiadów na ten temat. Jeśli naprawdę chcesz o tym porozmawiać, wiesz, gdzie mnie znaleźć… Możemy o tym porozmawiać, albo możemy walczyć. Jestem za czymkolwiek.”

Na koniec Cardi zapostowała coś z czym trudno się nie zgodzić: “(…) Jeśli spojrzysz na moje wideoklipy to zobaczysz jak często próbowałam oddawać Ci hołd. Byłaś kimś kogo słuchałam w liceum (…) różnica między mną i innymi dz**kami jest taka, że ja nie podlizuje Ci się [i to Ci się nie podoba]. To co musisz przestać skupiać się na innych, skup się na sobie, bo spi**dolisz swoje dziedzictwo zachowując się jak jakiś hejter“.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus