Ciara wydała dwa teledyski do utworu “Dose”

The princess is here, she’s Ciara! Po znakomitym występie z utworem “Level Up” na gali American Music Awards, Ciara prezentuje nie jeden, a dwa teledyski do swojego najnowszego singla “Dose”.

“Dose” to kolejna zapowiedź siódmego albumu Ciary. Oba teledyski zostały zrealizowane w rodzinnym mieście wokalistki, czyli w Atlancie.

W oficjalnym klipie nagranym na sali gimnastycznej w jednej ze szkół w Atlancie pojawiają się tancerka Jaylah Johnson oraz burmistrz Atlanty – Keisha Lance Bottoms. W drugim klipie nakręconym w stylistyce pep rally, Ciara zaskoczyła mieszkańców Atlanty i wykonała choreografię na jednej z ulic. Zobaczcie sami!

Przypominamy, że dyskografię wokalistki zamyka album “Jackie” wydany w 2015 roku. W ubiegłym roku za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Ciara poinformowała, że zmieniła wytwórnię i dołączyła do Warner Music Group.


Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus