Cheryl zmienia wytwórnię i przygotowuje się do wydania singla

Cheryl od początku swojej kariery związana była z wytwórnią Polydor, która jest częścią Universal Music Group. Po czterech solowych płytach wydanych w tej wytwórni, wokalistka postanowiła zakończyć współpracę. Nowym, zaskakującym wyborem Cheryl okazała się niezależna brytyjska wytwórnia 3 Beat.

Wytwórnia 3 Beat odpowiada między innymi za karierę Sigmy czy Martina Solveiga, a teraz również i Cheryl. Wokalistka dostała pełny kredyt zaufania i może robic artystycznie, co tylko jej się podoba. Pierwsze efekty tej współpracy usłyszymy już w przyszłym miesiącu, kiedy to swoją premierę ma mieć nowy singiel Cheryl zatytułowany “Love Made Me Do It”, w którym być może znajdą się nawiązania do jej zakończonego związku z Liamem Paynem.

W rozmowie z portale The Sun, osoba z otoczenia wokalistki zdradza dlaczego Cheryl postanowiła zmienić wytwórnię.

“Cheryl pracuje nad nową muzyką od sześciu miesięcy. Koordynowała cały proces nagrywania albumu i chciała zachować jak największą kontrolę twórczą nad całym swoim powrotem. Po kilku spotkaniach z 3 Beat zdecydowała się rozpocząć z nimi współpracę, ponieważ mieli duże sukcesy na listach w ostatnich latach i dali jej wolność w kwestii kreatywnej. Ona ma kolejkę singli, którą chce wydać przed premierą płyty i teraz może testować i robić, co tylko chce”

Czekacie na powrót Cheryl?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus