Brodka i The Dumplings w nowej wersji “Grandy”

To już czwarta kolaboracja w ramach POWROTÓW T-Mobile Electronic Beats. Na tapecie „Granda” Brodki, w którą nowego ducha tchnęli Justyna Święs i Kuba Karaś z The Dumplings. Tym samym utwór ten zamyka wyjątkowy projekt przypominający i odświeżający wielkie hity. Za pomysłem na klip i jego reżyserią stoi sama Brodka.

Album „Granda” ujrzał światło dziennie w 2010 roku i okazał się radykalnym zwrotem w karierze Brodki. Nowy album Brodki był w tamtym czasie na ustach wszystkich, zarówno tych, którzy cenili ją za jej wcześniejsze popowe dokonania, fanów alternatywy i dziennikarzy muzycznych. Single takie jak „Krzyżówka Dnia”, „W Pięciu Smakach”, „Kropki i Kreski” czy „Granda” przez długie miesiące nie znikały z list przebojów, a sam album dwukrotnie pokrył się platyną.

Po ośmiu latach, w ramach akcji T-Mobile Electronic Beats POWROTY, Brodka zaprezentowała nową wersję „Grandy”. Za nowe brzmienie tego hitu odpowiadają Justyna Święs i Kuba Karaś z The Dumplings – dwójka niezwykle utalentowanych artystów tworzących w nurcie szerokopojętej elektroniki.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus