Ariana Grande robi dowcip fanom!

Fani Ariany siedzą jak na szpilkach, czekając na teledysk do utworu “breathin”, czyli kolejnego singla pochodzącego z płyty “Sweetener”. Z tej okazji Grande postanowiła zrobić im niespodziankę…

Na oficjalnym kanale YouTube Ariany pojawiło się 3-minutowe nagranie podpisane “Ariana Grande – breathin” z jej nowym pupilem – świnką Piggy Smallz w roli głównej! Na Instagramie artystki posypały się pytania dotyczące klipu. Niektórzy z nich niestety nie zrozumieli żartu i byli oburzeni.

“Ta era to żart i lenistwo” – napisała jedna z wielbicielek Grande.

“Ta era jest dla mnie piękna, ale nie wiem. Przeszłam przez piekło i teraz staram się iść dalej. Myślałam, że to was rozbawi podczas gdy będziecie czekać na prawdziwy klip, ponieważ wzięłam trochę czasu wolnego by zadbać o siebie” – odpowiedziała artystka.

W oddzielnym poście Ariana przedstawiła także swoje plany na najbliższe miesiące:

‘God Is a Woman’ i ‘Breathin’ znalazły się w Top 20 w radio, bardzo dziękuję! Nie mogę się doczekać aż usłyszycie nad czym jeszcze pracuję. Spróbuję ogłosić trasę ‘Sweetener’ po Ameryce jak najszybciej, postaram się dostarczyć wam dokument i spróbuję nakręcić teledysk do ‘Breathin’ ponieważ o tym zapomniałam (mam nadzieję, że nadal jest na to czas), kocham was i dziękuję! Widziałam także ‘BBC Special’ który nakręciliśmy dla was w Londynie i myślę, że się wam spodoba. Przepraszam, jeśli zostawię w tyle którąś z tych rzeczy”

Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus