Ariana Grande nie jest zadowolona z wyboru “breathin” na singla

17 sierpnia swoją premierę miał długo oczekiwany krążek Ariany Grande “Sweetener”. Ulubioną piosenką z płyty wielu fanów stał się utwór “breathin”, który szybko zdobył popularność w sieci. Wokalistka ogłosiła ostatnio, że nakręci do niego teledysk, ale sądząc po jej ostatnich wpisach w mediach społecznościowych – nie cieszy ją ten wybór.

We wtorek Grande weszła w interakcję z fanami na Twitterze i odpowiadając na ich pytania, przyznała że postanowiła nagrać teledysk do kolejnego z utworów z płyty “Sweetener”.

“Także… Teledysk do “breathin”? Czy on nadchodzi?” – napisał jeden z wielbicieli.

“Ja… Muszę go nagrać. Nie zabijajcie mnie, wzięłam trochę wolnego czasu bo byłam bardzo smutna i nie spodziewaliśmy się, że ta piosenka stanie się tak popularna. Kocham was, nie zabijajcie mnie proszę. Pracuję nad tym. Obiecuję.” – wyznała Ari.

Fani, którzy czuli się podekscytowani powrotem wokalistki po miesięcznej przerwie od mediów, nie kryli radości, że Ariana nagra teledysk do ich ulubionego kawałka. Pojawiły się jednak również głosy fanów, którzy woleliby, żeby artystka wydała inny utwór na singla i nakręciła do niego teledysk. Te głosy rozczarowania wydaje się podzielać sama Ariana.

“Nie gniewaj się, ale wolałabym zobaczyć teledysk do “R.E.M” niż do “breathin” – napisała jedna z fanek.

“Ja też, ale ludzie przemówili” – odpisała Ariana.

A Wy, do którego utworu wolelibyście zobaczyć teledysk?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus