Anne-Marie zapowiada nową wersję utworu “Perfect”! Zobacz szczegóły singla “Perfect to Me”

Kilka miesięcy temu do sprzedaży trafił debiutancki krążek wokalistki Anne-Marie “Speak Your Mind”, który wygenerował m.in. takie hity jak “Alarm”“Ciao Adios” czy “Friends”. W ostatnim czasie gwiazda zapowiedziała wydanie utworu “Perfect” jako kolejnego singla, lecz nie obędzie się bez niespodzianek i już w ten piątek na fanów czeka niespodzianka!

Piosenka “Perfect” to utwór promujący debiutancki album “Speak Your mind” autorstwa angielskiej wokalistki Anne-Marie, który swoją premierę miał 27 kwietnia tego roku. Wokalistka jakiś czas temu zapowiedziała, iż kompozycja ta będzie kolejnym singlem promującym. Natomiast wczoraj podzieliła się informacją o tym, że nagrała nieco zmienioną wersję piosenki, która nosić będzie tytuł “Perfect to Me”, a jej premiera odbędzie się już w ten piątek! Prawdopodobnie też w niedługim czasie możemy się spodziewać teledysku.

Przypomnijmy, że Anne-Marie poza swoimi solowymi utworami, współpracowała również z wieloma artystami, takimi jak: David GuettaNick Jonas czy duet Snakehips. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście utworu “Perfect” to zachęcamy do nadrobienia zaległości, a już za kilka dni premiera “Perfect to Me”! Jesteście ciekawi nowej wersji?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus