Anna Jurksztowicz powraca z płytą “O miłości, ptakach i złych chłopakach”

“O miłości, ptakach i złych chłopakach” to nowy album Anny Jurksztowicz. Wokalistka pracowała nad krążkiem z trzema wybitnymi muzykami: Grzegorzem Stasiukiem, Michałem Zabłockim oraz Andrzejem Bonarkiem.

Jaka jest nowa płyta? Przede wszystkim bardzo kobieca. Są to historie skupione wokół spraw damsko-męskich, składające się w jedną, spójną całość. Tytuł płyty zdradza, że nie są to koniecznie historie szczęśliwe. Muzyka skomponowana przez Andrzeja Bonarka jest bogata i plastyczna – innymi słowy – nieprzewidywalna. Będzie różnorodnie: kolorowo i szaro, ulotnie i zalotnie, do śmiechu i do łez. Ot, jak to w życiu kobiety! – mówi Anna Jurksztowicz.

Tracklista:

 1. Kogo Zechcę Tego Mam
 2. Popieprzona
 3. Ty Baba Ja Chłop
 4. Mój Książę
 5. Bujamy Się (Po Słowie Słowo)
 6. Nigdy W Życiu Nic Na Siłę
 7. Sto Papug
 8. Zamienię Się Na Los (SOS)
 9. Deklinacje
 10. Oskarżam Cię
 11. Przez Drogi
 12. Błąd
 13. Titanic
 14. Tylko Luz
 15. Będę Miała Dom

Album do odsłuchu m.in. tutaj.

Anna Jurksztowicz, znana od wielu lat w całej Polsce piosenkarka i producentka muzyczna. Na scenie aktywna od 1975 roku. Reprezentowała Polskę na festiwalach w całym świecie. Prywatnie żona Krzesimira Dębskiego oraz mama Radzimira Dębskiego i Mari Dębskiej. Na przełomie lat 80. i 90. wzięła udział w serii koncertów Dyskoteka Pana Jacka, organizowanym przez Jacka Cygana. Nagrała piosenki do filmów i seriali TV takich jak „Kingsajz”, „W Pustyni i w Puszczy”, „Kubuś i Hefalumpy”, „Na dobre i na złe”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus