Andrzej Mrozek debiutuje singlem “Kosmos”

“Kosmos” to debiutancki singiel Andrzeja Mrozka. Jest to zapowiedź EP-ki “Międzysmak” za produkcję której odpowiada Duit. Za oprawę wizualną projektu odpowiada jeden z najlepszych europejskich fotografów Jacek Kołodziejski.

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest wspomniany utwór „Kosmos” z teledyskiem wyreżyserowanym przez Łukasza Zabłockiego, mającego na koncie videoclipy m.in. dla Natalii Nykiel, Kamp czy Otsochodzi. W jedną z głównych postaci w klipie wcieliła się znana z brawurowej roli w filmie Jagody Szelc “Wieża. Jasny dzień” Anna Krotoska.

Można powiedzieć, że zacząłem „zajmować się muzyką” już kiedy byłem bardzo mały. Z perspektywy czasu, myślę że już wtedy, instynktownie jak na dziecko przystało, szukałem prawdy w wyrażaniu siebie poprzez wydawanie dźwięków, pisanie tekstów czy składanie razem dźwięków w pierwsze piosenki. Z czasem uświadomiłem sobie to poszukiwanie i odkryłem, że nic poza występowaniem na scenie nie daje mi takiego poczucia bliskości prawdy. Język jest niedoskonały, niemożliwe jest wyrażenie zebranych w nas emocji poprzez ustalone odgórnie słowa. Mówi się, że poezja jest językiem totalnym; dla mnie tym językiem, jest piosenka, to ona pozwala mi najlepiej wyrazić to co jest we mnie, co tłumaczy dość dobrze moje długotrwałe dążenie do zostania muzykiem, artystą. Poszedłem do szkoły muzycznej, po drodze współtworząc parę zespołów rockowych, aby w końcu otworzyć się na inne gatunki, co doprowadziło mnie tutaj – mówi Andrzej.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus