Zobacz teledysk Ani Dąbrowskiej promujący film “Serce nie sługa”!

Już 5 października do polskich kin trafi komedia romantyczna zatytułowana „Serce nie sługa”, w reżyserii Filipa Zylbera. Piosenkę do filmu skomponowała Anią Dąbrowska. Dziś swoją premierę ma teledysk towarzyszący filmowi.

W październiku do polskich kin trafi komedia romantyczna zatytułowana „Serce nie sługa”, w reżyserii Filipa Zylbera. W obsadzie filmowej nie zabraknie wielu znanych i lubianych aktorów takich jak Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Paweł Domagała, Borys Szyc czy Mateusz Damięcki. Utwór Ani Dąbrowskiej nawiązuje do filmowej historii dwójki młodych osób, które poszukują upragnionej miłości, ale jednocześnie nie są pewne swoich uczuć. – Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie. To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić – tłumaczy piosenkarka.

Reżyserem klipu jest Pascal Pawliszewski a za zdjęcia odpowiada Karol Łakomiec.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus