Znamy szczegóły najnowszego albumu Saszan!

Długo wyczekiwany, drugi studyjny album jednej z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia jest już w drodze!

Wydawnictwo nosi tytuł “Hologram” i pojawi się na półkach sklepowych już 17 października. Jest to kolejna, nieco dojrzalsza propozycja od Saszan po debiucie “RSP” w 2014 roku. Na nowym krążku artystki mają się znaleźć zarówno porywające, imprezowe kawałki, jak i klimatyczne ballady. Ta mieszanka ma nam zapewnić balans w postaci przyjemnego, elektronicznego popu. Wszystkie utwory zostały napisane przez Saszan.

Pierwszym singlem promującym “Hologram” był utwór “8 Miejsc”. Do tej pory mieliśmy okazję także posłuchać utworów “Do Mnie Mów” oraz “Nie Chcę Ciebie Mniej”, czyli tegorocznej propozycji artystki na Eurowizję. Na koncertach artystka zaprezentowała także “Miałeś Tylko Być”, “Widzę Tylko Nas” i “Zabierz Mnie Stąd”.

Tym razem Saszan postanowiła wspomóc się nieco męskimi głosami. Do współpracy nad nadchodzącym albumem zostali zaproszeni Wac Toja oraz finalista programu “The Voice of Poland” Michał Szczygieł, znany z hitu “Nic Tu Po Mnie”.

Płyta “Hologram” od dziś jest dostępna do zamówienia przed premierą. Specjalna edycja zawiera autograf Saszan oraz drobne upominki dla fanów.

Poniżej zostawiamy Wam okładkę oraz pełną tracklistę nadchodzącego krążka:

1. Ostatni Raz
2. Nie Chcę Ciebie Mniej
3. Słońce Nocą
4. Do Mnie Mów
5. Zabierz Mnie Stąd feat. Wac Toja
6. Remedium
7. Miałeś Tylko Być
8. Widzę Tylko Nas
9. Wystarczy feat. Michał Szczygieł
10. 8 Miejsc
11. Zorza

Czekacie na nowości od Saszan? 🔥

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus