White Lies wystąpią dwukrotnie w Polsce! Gdzie i kiedy zagrają?

Brytyjskie trio White Lies wkrótce wystąpi dwukrotnie dla polskiej publiczności! Grupa powróci do Polski z nowym albumem “Five”, którego premiera zaplanowana jest na 1 lutego. Do tej pory ukazał się singiel “Time To Give”. Dlatego też polscy fani z pewnością będą zadowoleni, iż White Lies przyjadą z całkowicie nowym materiałem. Organizatorem wydarzeń jest agencja Go Ahead

White Lies czerpiąc inspirację z takich zespołów jak Talking Heads czy Joy Division, zdołali stworzyć swój styl, często nazywany “zimnofalowym post punkiem, połączonym z syntetycznym popem”. Obecnie grupa przygotowuje się do premiery swojego nadchodzącego wydawnictwa “Five”, które już w lutym trafi do sprzedaży. Wraz z przedsprzedażą albumu do sieci trafiła również kompozycja “Time To Give” promująca krążek.

Grupa zadebiutowała w 2009 roku, albumem “To Lose My Life”, który odniósł spektakularny sukces. To specyficzne brzmienie szybko wyniosło grupę na pierwsze miejsca najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Album zadebiutował na pierwszym miejscu notowania UK Albums, a zespół zaczął występować w najbardziej prestiżowych programach telewizyjnych i radiowych (Channel 4, Late Show with Dawid Letterman, BBC Radio itp.) oraz na najważniejszych scenach na całym świecie: od Japonii, poprzez Europę, po Stany Zjednoczone (zarówno jako główna gwiazda, jak i jako support m.in przed Snow Patrol i Glasvegas).

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead White Lies już wkrótce wystąpią w Warszawie i Poznaniu! Wydarzenia będą mieć miejsce odpowiednio 5 marca 2019 w warszawskiej Proximie i dzień później (06.03) w poznańskiej Sali Wielkiej CK Zamek. Wejściówki na koncerty można nabyć na stronach: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz stacjonarnie w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnych stronach wydarzeń:
White Lies: 05.03.2019 Warszawa, Proxima
White Lies: 06.03.2019 Poznań, Sala Wielka CK Zamek

Udostępnij na Google Plus