Tulia w teledysku do autorskiej piosenki “Wstajemy już”

Znany z coverów zespół Tulia, prezentuje teledysk do swojego autorskiego kawałka “Wstajemy Już”.

„Wstajemy już” to czwarty utwór, w tym drugi autorski, promujący debiutancki album zespołu Tulia. Krążek ukazał się w maju 2018 i ma status Złotej Płyty. Utwór „Wstajemy już” znalazł się na ścieżce dźwiękowej nowego serialu AXN pt. „Znaki”. Fragmenty produkcji, której premiera odbędzie się 10 października o godz. 22:00, można zobaczyć w klipie. Zdjęcia z udziałem zespołu zostały zrealizowane w Muzeum Wsi Opolskiej.

W październiku 2017 roku zespół Depeche Mode opublikował na swoim profilu folkową wersję przeboju „Enjoy The Silence”. Okazało się, że za coverem stoją cztery dziewczyny ze Szczecina: Joanna SinkiewiczDominika SiepkaPatrycja Nowicka i Tulia Biczak. Utwór natychmiast stał się hitem internetu, a dziewczyny, za namową internautów „przerobiły” kolejny przebój – tym razem padło na singiel Dawida Podsiadło „Nieznajomy”.  Odpowiedzią na setki komentarzy i reakcji z całego świata jest debiutancka płyta zespołu Tulia. Wypełniają ją głównie niezwykle oryginalne wersje utworów tak znakomitych artystów jak m.in.: Obywatel GCWilkiO.N.ASeweryn KrajewskiStan Borys czy wspomniany Dawid Podsiadło. Dziewczyny nie chcą jednak ograniczać się do interpretacji tylko cudzego repertuaru w związku z tym nie zabrakło też własnych kompozycji – “Wstajemy już” jest jedną z nich.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus