Tom Odell ponownie w Polsce!

Tom Odell, młody artysta wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród (m. in. BRIT Awards, MTV) ponownie zagra w Polsce na dwóch koncertach! 

W branży muzycznej pojawił się w 2012 roku wraz z wydaniem mini albumu “Songs from Another Love”, a rok później podbił serca słuchaczów swoim albumem “Long Way Down”. To właśnie z niego pochodzą takie single jak “Hold Me”, “Another Love”, czy “Grow Old With Me”. Kariera młodego artysty nabrała tempa i już w 2016 roku wydał swój drugi album “Wrong Crowd”, który promowały tytułowy “Wrong Crowd”, “Magnetised” oraz “Somehow”. Oba albumy sprzedały się w nakładzie ponad 1,8 milionów egzemplarzy i zostały gorąco przyjęte zarówno przez fanów, jak i krytyków.

Tom Odell obecnie przygotowuje się do wydania swojego najnowszego dzieła, krążka “Jubilee Road”, którego premiera zapowiedziana jest na 26 października. Dotychczasowo promuje go główny singiel “If You Wanna Love Somebody”, promocyjny singiel tytułowy “Jubilee Road”, a także nagrany wraz z  utalentowaną wokalistką Alice Merton (autorką przebojowego “No Roots”) singiel “Half As Good As You”.

W ramach promocji nowego krążka artysta wyruszy w trasę koncertową “Jubilee Road Tour” i dzięki uprzejmości agencji Go Ahead zagra 25 stycznia 2019 w krakowskiej Tauron Arenie i dzień później 26 stycznia 2019 na warszawskim Torwarze. Sprzedaż biletów rusza już jutro – 6 września!

Bilety na koncert możecie nabyć na stronach: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl, www.ticketclub.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia Tom Odell: 25.01.2019 Kraków, Tauron Arena oraz Tom Odell: 26.01.2019 Warszawa, COS Torwar.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus