The Chainsmokers prezentują nowy utwór z udziałem wokalistki Kelsea Ballerini! Posłuchaj piosenki “This Feeling”

Od kilku miesięcy duet The Chainsmokers serwuje swoim słuchaczom regularnie nowe piosenki. Fani z pewnością nie mogą narzekać, a w ostatnich dniach do sieci trafiła kolejna kompozycja. Tym razem nagrana z wokalistką country Kelsea Ballerini!

Piosenka “This Feeling” to najnowszy singiel duetu The Chainsmokers, która trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 21 września nakładem wytwórni Columbia Records. Utwór miał swoją premierę jeszcze 18 września za sprawą rysunkowego lyric video (w reżyserii Stevena Mertensa) zaprezentowanego na oficjalnym kanale duetu w serwisie YouTube. Tym razem do współpracy przy nowej piosence panowie zaprosili wokalistkę country, Kelsea Ballerini. Na ten moment nie są znane szczegóły oraz data premiery teledysku do najnowszego singla, jednak w najbliższym czasie na pewno możemy się spodziewać jego premiery.

The Chainsmokers / Columbia Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydany prawie rok temu album “Memories…Do Not Open”, na którym znalazły się takie hity grupy jak “Paris” czy “Something Just like This”. Obecnie duet w tym roku wydał kilka kompozycji, m.in. “Sick Boy”,  “Everybody Hates Me” czy ostatnio “Side Effects”, do których dołączył teraz premierowy utwór “This Feeling”. Premiera nowego albumu nie jest na ten moment znana, lecz prawdopodobnie zostanie on wydany jeszcze w tym roku. Nowej piosenki The Chainsmokers możecie posłuchać poniżej.

Jak Wam się podoba nowy singiel?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus