Selena Gomez otwiera się przed fanami

Selena Gomez zrobiła transmisję na Instagramie, w której poruszyła kilka ważnych kwestii związanych zarówno z nadchodzącym krążkiem, swoją ostatnią sesją okładkową, jak i prywatnym życiem.

“Depresja była moim życiem przez całe 5 lat. Depresja oraz lęk stały na czele każdej rzeczy, którą robiłam w życiu. Każdej pojedynczo. Starałam się dodawać sobie odwagi, żeby po prostu iść dalej.” – artystka otworzyła się na temat swojego zdrowia psychicznego.

“Nie lubię, kiedy ludzie przekręcają moje słowa, gdy udzielam wywiadów lub piszą coś, czego w ogóle nie powiedziałam. Chyba nie mam ochoty być na okładce kolejnego magazynu.”Gomez opowiada na temat współpracy z magazynem “ELLE”.

“Nie chciałam go wydawać, ponieważ nie czułam, że jest kompletny.” – Stworzenie albumu Seleny zajęło trzy lata. Potwierdziła także, że pojedzie z nadchodzącym krążkiem w trasę!

“To piękne przesłanie o dziewczynach, które nie zdają sobie sprawy że są wyjątkowe, ponieważ mówi się im to zbyt rzadko.” –
wokalistka mówi o “Rare”, czyli piosence która znajdzie się na jej nadchodzącym krążku oraz jej specjalnym znaczeniu. Selena wspominała wcześniej, że jest to jej ulubiony utwór na SG2.

Spragnieni nowości od Seleny? Już w ten piątek (28 września) usłyszycie ją w utworze “Taki Taki” w towarzystwie Cardi B i Ozuny. Za muzykę odpowiada DJ Snake. Na koniec zostawiamy ujęcie z planu teledysku!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus