Selena Gomez opowiada o nadchodzącym albumie!

Selena Gomez udzieliła wywiadu dla magazynu “ELLE” i przy okazji zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej nadchodzącego, długo wyczekiwanego przez fanów albumu.

Wiemy, że Gomez puściła reporterowi dwie piosenki, z czego jedna z nich nosi tytuł “Rare” i jest jej ulubionym kawałkiem znajdującym się na albumie. Mówi o swojej niezależności i mężczyźnie, który jej nie szanował. Selena śpiewa: “Czy moje ambicje były zbyt wysokie? Kochanie, jesteś tak oddalony. Czemu nie zdajesz sobie sprawy, że jestem taka niezwykła?”

“Pomimo wszystkich swoich niedoskonałości, jesteś bez skazy. To ja, zachęcająca młodszą wersję mnie. Nawet jeśli jesteś niedoskonały, kiedy czujesz się bezwartościowy, jesteś bez skazy. Będę śpiewać tę piosenkę do końca życia” – artystka opowiedziała też o utworze “Flawless”, który ma być podobny do “Who Says” i “Rise”.

Z wcześniejszych doniesień wokalistki na Instagramie wiemy także, że #SG2 będzie szczere i figlarne, ma odzwierciedlać wszystko, co obecnie dzieje się w jej głowie. Zapewniła też, że znajdziemy na nich kilka tzw. collabów, które mogą nam się spodobać. Nowa muzyka ma różnić się od wszystkiego, co wypuściła spod swoich skrzydeł do tej pory. Określa ją jako funkową.

Album ma wyjść w przyszłym roku i nie zabraknie na nim hitu “Back To You”. Nie możemy się doczekać!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus