Reni Jusis w teledysku do singla “Ćma”

Nowy krążek Reni Jusis zatytułowany “Ćma” ukaże się już 21 września. Po eksperymentalnym krążku “Bang!” sprzed dwóch lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna, wokalistka powraca z tanecznym albumem “Ćma”, będącym kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości. 

Do tej pory album promowały dwa single – pierwszy to elektro popowa kompozycja “Tyyyle miłości”, a drugi to tytułowa “Ćma”, do której właśnie ukazał się teledysk w reżyserii Michała Przytuły .

Na krążku znajdzie się też jedna ballada – “Bez filtra” z bardzo osobistym i przejmującym tekstem. Zaproszenie do udziału w płycie przyjęło dwóch niezwykle ciekawych i oryginalnych polskich artystów, związanych nie tylko z muzyką, ale również i z filmem. W utworze “So Far” zaśpiewał gościnnie przedstawiciel trójmiejskiej sceny alternatywnej MajLo. Zaś w kompozycji “Jeżeli porcelana to wyłącznie taka” słynny wiersz Stanisława Barańczaka recytuje Jakub Gierszał.

Płycie będzie towarzyszyła jesienna trasa koncertowa, w oprawie i z kostiumami zaprojektowanymi przez duet Paprocki & Brzozowski.

5.10 Radio Lublin

7.10 Kraków / ZetPeTe

12.10 Koszalin / CK 105

19.10 Warszawa / Jasna 1

16.11 Poznań / Blue Note

24.11 Gdańsk / Żak

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus