Poppy prezentuje nowy utwór! Posłuchaj kompozycji “Immature Couture”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy rok temu zaprezentowała światu swój pierwszy pełny album. Wydawnictwo spotkało się z dość przychylnymi opiniami internautów i krytyków, a magazyn Rolling Stone umieścił je nawet w dwudziestce najlepszych płyt 2017 roku, co z pewnością jest dla młodej artystki sporym wyróżnieniem. Nic więc dziwnego, że Poppy kontynuuje swoją podróż muzyczną i przygotowuje się do wydania swojego drugiego krążka. Wokalistka zaprezentowała właśnie kolejny utwór z nadchodzącego albumu!

Piosenka “Immature Couture” to kolejny utwór internetowej sensacji Poppy z jej nadchodzącego drugiego albumu, który nazywać się będzie “Am I A Girl?”, a jego premiera zaplanowana jest na 31 października tego roku. Kompozycja miała swoją premierę na oficjalnym kanale YouTube artystki i jest jednocześnie podziękowaniem dla fanów za ich oczekiwanie na album. Dodatkowo artystka zapowiedziała przełożenie na późniejszy termin północnoamerykańskiej części trasy.

Warto również wspomnieć, że europejska część trasy pozostała bez zmian i wokalistka już za kilka dni – 1 października  pojawi się w Polsce i zagra koncert dla swoich fanów w Warszawskim klubie Drukarnia! Premierową kompozycję “Immature Couture” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus