Odkrywamy: KOSAKOVSKY

Wczoraj, 31 sierpnia ukazała się EP-ka “JADED” wokalisty ukrywającego się pod pseudonimem KOSAKOVSKY. Płyta zawiera  trzy autorskie utwory: “Broken Glass”, “Falling Down” oraz “Hey Babe”. Producentem płyty jest sam wokalista oraz Michał Wasilewski odpowiedzialny za brzmienia chociażby zespołu XXANAXX.

Pierwsza EP-ka wokalisty, to trzy historie opowiadające o zakrętach, pułapkach i krawędziach miłości.

– “JADED” jest opowieścią faceta, który nadal rozpamiętuje przeszłość, ale też nie boi się zakochać.  Inspiruje go codzienność, bo to w niej dzieją się najciekawsze i najbardziej emocjonujące rzeczy – mówi Kosakovsky, który jest autorem wszystkich tekstów i muzyki na krążku.

EP-ka “JADED” ukazała się 31 sierpnia nakładem wytwórni SILK Records. Kosakovsky, czyli Piotr Kosakowski to laureat konkursu MTV Start by Coca Cola, a także tegoroczny stypendysta ZAIKS. Na co dzień pracuje w jednej z agencji reklamowych. Więcej przeczytacie na jego profilu na Facebooku.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus