Nowy utwór od Fergie w przyszłym tygodniu. ZOBACZ ZAPOWIEDŹ!

We wrześniu 2017 roku Fergie wydała swój (za)długo oczekiwany album zatytułowany “Double Dutchess”, który niestety przepadł na listach przebojów. W pierwszym tygodniu po premierze krążka, w USA sprzedanych zostało tylko niecałe 15 tysięcy kopii. Żaden z wydanych przez piosenkarkę singli nie zawojował również list przebojów. Teraz wokalistka gotowa jest zaprezentować słuchaczom  utwór, który ma szansę osiągnąć większy sukces, niż piosenki z jej drugiego albumu – wszystko przez to, że znajdzie się on w czołówce nowego sezonu The Wendy Williams Show.

Wendy Williams zaprosiła Fergie do nagrania nowej wersji piosenki ze swojej czołówki “Feel It”, która od lat uwielbiana jest przez widzów. Premiera nowej wersji oraz teledysku nastąpi 10 września wraz z premierą 10 sezonu show.

Z okazji zbliżającej się premiery Wendy Williams opublikowała na swoim Twitterze film ukazujący pracę nad utworem. Zobaczcie sami.

Przypominamy również, że nie tak dawno temu Fergie była gwiazdą jednego z odcinków naszego programu “4 Minuty”. Zobaczcie, co mieliśmy o niej do powiedzenia.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus