Nosowska zdradza szczegóły nowej płyty i prezentuje klip “Nagasaki”

W sieci właśnie pojawił się klip do drugiego po „Ja pas!” singla promującego siódmy w karierze solowej album Nosowskiej. Utwór „Nagasaki” zapowiada płytę zatytułowaną „BASTA”. Wyjątkowy teledysk zrealizowany został w murach Muzeum Narodowego w Warszawie.

– Hiroszima i Nagasaki zostały zmiażdżone, zniszczone w jeden z najokrutniejszych sposobów. Ale teraz o zbrodni przypominają pomniki, ludzie chodzą ulicami, życie wróciło, śpiew i taniec. Gdy ktoś mnie pytał w ostatnim czasie co u mnie, odpowiadałam pół serio, że u mnie Hiroszima. To był brutalny okres. Teraz wiem, że to kwestia czasu. Na tych zgliszczach, zniszczeniach, po całym moim dotychczasowym życiu, turbulencjach w związku – wiem, że ponownie rozkwitnę, a może nawet zatańczę – mówi o piosence Nosowska.

Wraz z premierą klipu do utworu „Nagasaki”, artystka ogłasza także datę premiery, tytuł i ujawnia okładkę nowego albumu. Płyta zatytułowana „BASTA” trafi na półki sklepowe 12 października, ale już dzisiaj można ją zamówić w przedsprzedaży w wersji z autografem i niespodziankami dla fanów na www.sklepzmuzyka.pl

„BASTA” to siódmy album w solowej karierze artystki. Niedawne wydarzenia w życiu artystki zmusiły ją do rewolucyjnych przewartościowań.

– Przyszedł taki czas. Zadałam sobie pytanie – co lubię, a czego nie, czego chcę, a czego nie. „BASTA” jest szczerą na nie odpowiedzią – bez oglądania się na wszystko i wszystkich” – mówi Nosowska.

W warstwie tekstowej artystka nie owija w bawełnę – jest wprost, jest ostro. W warstwie muzycznej – też rewolucja. Słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Za mocne elektroniczne brzmienie odpowiada Michał „FOX” Król.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus