Noah Cyrus prezentuje premierową EP-kę “Good Cry”

Amerykańska aktorka i wokalistka Noah Cyrus w ostatnim czasie zaprezentowała światu kilka nowych utworów, w tym wydany wraz ze swoim (wtedy jeszcze) chłopakiem o pseudonimie Lil Xan. Niestety para rozstała się, a promocja wspólnego numeru zakończyła się tak szybko jak ich związek.  Młoda artystka przekuła porażkę w sukces i na fali ostatnich wydarzeń nagrała oraz wydała premierową EP-kę!

“Good Cry” to nagrana przez amerykańską wokalistkę Noah Cyrus premierowa EP-ka , która trafiła do sprzedaży 21 września 2019 roku nakładem wytwórni Columbia Records. Na wydawnictwie znajdziemy łącznie sześć utworów, w tym wydany dwa tygodnie wcześniej numer “Mad at You”.

Noah Cyrus / Columbia Records

Tracklista:

  1. Where Have You Been?
  2. Mad at You (with Gallant)
  3. Good Cry
  4. Punches (with LP)
  5. Sadness
  6. Topanga (Voice Memo)

Przypomnijmy, że Noah Cyrus ma na swoim koncie szereg utworów, w tym najbardziej znane “Make Me (Cry)”“Stay Together” czy “Again”. Młodsza siostra Miley Cyrus szturmem ruszyła na podbój muzycznego show biznesu, lecz do tej pory nie zaprezentowała światu pełnego albumu studyjnego. EP-ka “Good Cry” jest więc pierwszym wydawnictwem artystki i miejmy nadzieję, że nie ostatnie! Premierowych utworów wokalistki możecie posłuchać poniżej.

Jak Wam się podoba jej debiutancka EP-ka?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus