Nicki Minaj opowiada o incydencie z Cardi B

Ostatnia audycja w “Queen Radio” była przepełniona emocjami – Nicki Minaj między innymi poruszyła temat incydentu na gali “Harper’s Bazaar ICONS”, gdzie doszło do bójki z Cardi B.

“Nie mogę uwierzyć, jak upokarzające to było, w jakim świetle się postawiłyśmy. Nigdy nie rozmawiałabym na temat czyjegoś dziecka, nie kogoś, kto by mi przypiął plakietkę ‘tej złej’ i wiedziałby, że to jemu uwierzą.” – tłumaczy Nicki.

“To Ty weszłaś w moją pieprzoną kulturę! Ja nigdy nie musiałam się pieprzyć z DJ-em, by grał moje piosenki! Jak można nazywać ciemnoskóre kobiety “karaluchami”? Poniżasz inne kobiety ze względu na to, co robi Twój facet? Prawdziwe suki nigdy tak nie robią! Nigdy nie atakujesz kobiet! Rozwiązujesz sprawę ze swoim pieprzonym mężczyzną!” – kontynuuje Minaj – “Pomóżcie tej kobiecie! Jest w najlepszym momencie swojej kariery, a tymczasem rzuca butami i butelkami? Właśnie otrzymałaś największe błogosławieństwo w całym życiu ze swoim dzieckiem i w ciągu dwóch tygodni zaatakowałaś trzy kobiety, w tym jedną na Fashion Week.”

Zaprosiła także do studia kobietę o imieniu Clarissa, aby opowiedzieć historię o tym, jak Cardi B rzekomo nazywała jej zmarłego syna “małpą” na Instagramie.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus