Morandi powracają! Rumuński duet prezentuje utwór “Kalinka”

Rumuński duet Morandi, w którego skład wchodzą Marius Moga i Andrei Ştefan Ropcea mają na swoim koncie wiele hitów, w tym najbardziej popularne “Angels (Love Is the Answer)”. Po dosyć długiej przerwie oraz kilku singlach niezwiązanych z żadnym projektem duet powraca z nową muzyką i energią!

Piosenka “Kalinka” to najnowszy singiel autorstwa rumuńskiego duetu Morandi, który jest nowym początkiem dla zespołu. Singiel miał swoją premierę 3 września tego roku nakładem wytwórni Universal Music Romania, tego samego dnia do sieci trafił również teledysk promujący, w którym wystąpiła również serbska modelka Dejana Živković. Kompozycja w refrenie nawiązuje i czerpie inspiracje z jednego z najbardziej znanych rosyjskich utworów muzycznych – pieśni ludowej “Kalinka” (ros. Калинка), której najsłynniejsze opracowanie napisał w 1860 roku Iwan Łarionow. Warto również wspomnieć, że Morandi zapowiadają iż ich najnowszy singiel to dopiero początek i planują zaprezentować już wkrótce nową muzykę.

Morandi / Universal Music Romania

Przypomnijmy, że duet Morandi ma na swoim koncie trzy albumy oraz kompilację hitów, a do ich największych hitów zaliczyć można takie utwory jak “Angels (Love Is the Answer)”, “Save Me” czy “Colors”. Od premiery ostatniego studyjnego albumu “N3XT” minęło ponad 10 lat, a kontynuacji po wielu singlach (zapowiadanej jako “Zebra”) fani duetu nie doczekali. Najnowsza kompozycja “Kalinka” to jednak nowy start dla Morandi i z pewnością warto trzymać za nich kciuki. Teledysk do singla prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba odmieniony duet Morandi?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus