Maroon 5 wystąpią podczas przyszłorocznego finału Super Bowl!

Na kandydatów przyszłorocznego finału Super Bowl, który jest jednym z największych wydarzeń zarówno sportowych, jak i medialnych, typowano wielu artystów. Fani tego przedsięwzięcia od dłuższego czasu spierali się kto powinien dołączyć do takich gwiazd jak Katy Perry, Lady Gaga czy Justin Timberlake, które w ostatnich latach miały okazję zaprezentować się całemu światu. Zakończyły się spekulacje i ogłoszono już która gwiazda w przyszłym roku zagra na finale Super Bowl!

Zespół Maroon 5 został wybrany na główną gwiazdę finału Super Bowl 2019, która wystąpi 3 lutego 2019 roku na nowym stadionie Mercedes-Benz w Atlancie. Wśród artystów, którzy mieliby wystąpić obok grupy typuje się m.in. Cardi B oraz Travisa Scotta. Wokalista i frontman Adam Levine już kilka lat wstecz podczas wielu wywiadów potwierdzał, iż bardzo chciałby wystąpić razem z zespołem podczas finału Super Bowl. Jak widać marzenia się spełniają i już niedługo zobaczymy Maroon 5 na żywo!

Warto wspomnieć, że Maroon 5 swoją karierę rozpoczęli jeszcze w 2002 roku i szturmem podbili światowe listy przebojów m.in. takimi hitami jak “This Love”, “Moves Like Jagger”, “Sugar” czy ostatnio “Girls Like You” z udziałem raperki Cardi B. Zespół ma na swoim koncie sześć albumów, w tym najnowszy “Red Pill Blues” wydany w 2017 roku.

Co sądzicie o tym wyborze? Jesteście ciekawi występu Maroon 5 na Super Bowl?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus