Marina zapowiada: “To będzie mój najlepszy album”

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, pracuje od dłuższego czasu nad swoim nowym albumem. Wokalistka zdradziła właśnie na swoim Twitterze, że uważa, iż będzie to jej najlepszy album.

Marina, wcześniej znana jako Marina and the Diamonds, wydała do tej pory trzy studyjne albumy – “The Family Jewels” z 2010 roku, “Electra Heart” z 2012 i “Froot” z 2015 roku. Po zakończeniu promocji albumu “Froot” Marina zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu. W ubiegłym roku wokalistka jednak wróciła do studia nagraniowego. Jak podawał serwis Hamada Mania, Marina współpracuje nad swoim nowym albumem m.in. z Jasonem Eviganem (odpowiedzialnym za takie hity jak “Chains” Nicka Jonasa czy “Heart Attack” Demi Lovato) oraz Sarą Hudson (“Black Widow” Iggy Azalei czy “Get On Your Knees” Nicki Minaj). Plotki również głoszą, że wśród osób zaangażowanych w prace nad krążkiem są też takie osobistości jak Bonnie McKee i Jesse Saint John.

Wokalistka napisała na swoim Twitterze, że nowy album będzie jej najlepszym w karierze.

Już 29 września Marina zagra na imprezie “Neon Gold X”. Być może będzie to pierwsza okazja, aby usłyszeć materiał z jej nowego albumu. Czekacie na ten krążek?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus