Margaret prezentuje teledysk do utworu “Lollipop”

Polska wokalistka Margaret po premierze swojego ostatniego hitu “In My Cabana” wydanego na potrzeby szwedzkich eliminacji do Eurowizji, skupiła się na pracy nad nowym materiałem. Efektem czego jest najnowsza piosenka nagrana z myślą o społeczności LGBT, którą artystka również wykonywała na żywo. Miesiąc po premierze do sieci trafił również teledysk promujący najnowszy utwór!

Piosenka “Lollipop” to najnowsza kompozycja polskiej wokalistki Małgorzaty Jamroży, czyli Margaret. Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 3 sierpnia, a sama kompozycja została wybrana przez Warner Music Sweden jako hymn dla Warner Pride, gdzie Margaret zaprezentowała utwór na żywo. Ponad miesiąc później do sieci trafił teledysk promujący najnowszą piosenkę, który został wyreżyserowany przez samą artystkę z pomocą Mańka Kotarskiego i Sandry Rzeźniczak.

Przypomnijmy, że Margaret ma na swoim koncie dwa solowe albumy studyjne – “Add the Blonde” oraz “Monkey Business” oraz szereg hitów radiowych tj. “Thank You Very Much”“Cool Me Down” czy “In My Cabana”. Teledysk do utworu “Lollipop” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba słodki klip Margaret?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus