Mannei z debiutanckim krążkiem. Wśród gości na płycie – Artur Boruc

“LoVe On Your Own” to debiutancki krążek Mannei, czyli Sary Boruc. Jego premiera miała miejsce 31 sierpnia 2018 roku. Na albumie znalazło się 13 kompozycji, w tym jeden zaskakujący duet. Krążek promują single “Łapię tlen” oraz “Juice”.

Nie wszyscy pamiętają, że Sara Boruc (nazwisko panieńskie Mannei) wystąpiła w jednej z pierwszych edycji programu “Idol”. Na jakiś czas porzuciła jednak muzykę. Wróciła do niej stosunkowo niedawno, a pierwszym singlem zapowiadającym krążek “LoVe On Your Own” został utwór “Łapię tlen”. – Jest to utwór, który opowiada o trudnościach, jakie napotykamy w momentach zwątpienia w miłość. O tym, jak wiele jesteśmy w stanie poświecić walcząc o nią i jak łatwo zatracamy się  w tej walce, zapominając o sobie… – mówiła o piosence Sara.

Na krążku znalazł się także jeden duet. Sara zaśpiewała ze swoim mężem, piłkarzem – Arturem Borucem. Razem wystąpili coverze utworu „Pink Skies” z repertuary LANY.

Tracklista:

1. LoVe on your own
2. Nie wie nikt
3. Juice
4. Temptation
5. Łapię tlen
6. Make belieVe
7. Pink Skies
8. Czuć za mocno
9. Savage
10. Make Her Stay
11. Numb
12. LoveCage
13. One

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus