Kyary Pamyu Pamyu prezentuje swój nowy album! Posłuchaj krążka “Japamyu”

Japońska wokalistka Kiriko Takemura, znana na muzycznej scenie jako Kyary Pamyu Pamyu, powraca z nowym albumem. Po zakończonej z sukcesem trasie koncertowej młoda wokalistka skupiła się na pracach nad premierowymi kompozycjami, które fani mogli usłyszeć na przestrzeni kilkunastu miesięcy. Zwieńczeniem ostatniego okresu jest najnowszy krążek Kyary, który zadebiutował właśnie w sieci!

Album “Japamyu” to już czwarty krążek japońskiej wokalistki Kyary Pamyu Pamyu, który miał swoją premierę 26 września tego roku nakładem wytwórni Warner Music Japan. Wydawnictwo promowały takie utwory jak wydane wcześniej m.in. “Harajuku Iyahoi”, “Kimi no Mikata” czy “Sai & Kou”. Warto wspomnieć, że album został wydany fizycznie w dwóch edycjach – regularnej oraz limitowanej z dodatkową płytą DVD zawierającą koncert wokalistki.

Kyary Pamyu Pamyu / Warner Music Japan

Tracklista:

  1. Virtual Pamyu Pamyu (バーチャルぱみゅぱみゅ)
  2. Kizunami (キズナミ)
  3. Harajuku Iyahoi (原宿いやほい)
  4. Oto no Kuni (音ノ国)
  5. Kimi no Mikata (きみのみかた)
  6. Charmi Charmi Charming (ちゃみ ちゃみ ちゃーみん)
  7. Enka Natrium (演歌ナトリウム)
  8. Koi no Hana (恋ノ花)
  9. Todoke Punch (とどけぱんち)
  10. Sai & Kou (Japamyu Edit) (最&高)

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem Takemury jest wydane w 2016 roku wydawnictwo “KPP Best”, które było formą podsumowania dotychczasowej działalności Kyary na japońskim rynku muzycznym. W późniejszym czasie wokalistka wydała jeszcze kilka singli, m.in. piosenkę “Crazy Crazy” we współpracy z brytyjską wokalistką Charli XCX. Premierowego albumu “Japamyu” możecie posłuchać poniżej.

Jak Wam się podoba Kyary w tej odsłonie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus