Jess Glynne wystąpi w Polsce! Gdzie i kiedy zagra koncert?

Jess Glynne już wkrótce zagra dla polskiej publiczności! Do tej pory brytyjska gwiazda podzieliła się z fanami dwoma singlami z zapowiedzianej nadchodzącej płyty “Always In Between”, której premiera zapowiedziana jest na 12 października. Do Polski artystka przyjedzie więc z całkowicie nowym materiałem. Organizatorem wydarzeń jest agencja Go Ahead.

Jess Glynne, laureatka Grammy, BRIT Award i nagrody Ivor Novello za nagraną z zespołem Clean Bandit piosenkę “Rather Be” obecnie przygotowuje się do premiery swojego nowego studyjnego krążka, który jak dotąd promowały dwa single “I’ll Be There” oraz “All I Am”. Klip do drugiego z nich w ciągu miesiąca od premiery w sieci zdobył ponad sześć milionów odtworzeń! Jess Glynne stała się pierwszą w historii brytyjską wokalistą, której aż siedem singli zdobyło na Wyspach pierwsze miejsce na listach przebojów.

Jess osiągnęła ogromny sukces debiutancką płytą “I Cry When I Laugh” z 2015 roku, która zdobyła szczyty brytyjskich notowań i trzykrotnie pokryła się platyną. Album na całym świecie sprzedał się w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Doskonale radziły sobie również pochodzące z albumu single “Hold My Hand”“Don’t Be So Hard On Yourself” i “Take Me Home”. Album i single zachwycały dojrzałością, teksty głębią, szczerością oraz uniwersalnością poruszanych tematów, z którymi może się identyfikować większość młodych kobiet.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead Jess Glynne już wkrótce wystąpi w Warszawie! Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2019 w warszawskiej Progresji. Wejściówki na koncert można nabyć na stronach: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz stacjonarnie w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Jess Glynne: 09.03.2019 Warszawa, Progresja

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus