Eurowizja Junior 2018. Roksana Węgiel reprezentantką Polski!

Roksana Węgiel będzie reprezentowała Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 w Mińsku. Została ona, po raz pierwszy w historii naszego udziału w konkursie, wybrana w wewnętrznym głosowaniu TVP. Konkurs będzie transmitowany 25 listopada za pośrednictwem telewizji TVP ABC.

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji “The Voice Kids”. Wokalistka była podopieczną Edyty Górniak. – Wygrana w The Voice Kids była dla mnie wielkim wyróżnieniem i spełnieniem marzeń, ale możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior to naprawdę zaszczyt. Warto marzyć i dążyć do wyznaczonych sobie celów. Dziękuję za zaufanie – skomentowała wybór TVP Roksana.

Po wygranej show, Roksana wydała dwa single: “Żyj” oraz “Obiecuję”.

Polska po raz pierwszy wzięła udział w konkursie w 2003 roku. W ubiegłym roku nasz kraj reprezentowała Alicja Rega z utworem “Mój dom”, zajmując ostatecznie ósme miejsce.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus