“Ćma” od Reni Jusis coraz bliżej. Znamy szczegóły albumu

Nowy krążek Reni Jusis zatytułowany “Ćma” ukaże się już 21 września. Po eksperymentalnym krążku “Bang!” sprzed dwóch lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna, wokalistka powraca z tanecznym albumem “Ćma”, będącym kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości. 

Do tej pory album promowały dwa single – pierwszy to elektro popowa kompozycja “Tyyyle miłości”, a drugi to tytułowa “Ćma”, która łączy parkietowy puls i popową przebojowość z wyrafinowaną warstwą kompozycyjną i chwytliwą melodią.  Na krążku znajdzie się też jedna ballada – “Bez filtra” z bardzo osobistym i przejmującym tekstem. Zaproszenie do udziału w płycie przyjęło dwóch niezwykle ciekawych i oryginalnych polskich artystów, związanych nie tylko z muzyką, ale również i z filmem. W utworze “So Far” zaśpiewał gościnnie przedstawiciel trójmiejskiej sceny alternatywnej MajLo. Zaś w kompozycji “Jeżeli porcelana to wyłącznie taka” słynny wiersz Stanisława Barańczaka recytuje Jakub Gierszał.

Płycie będzie towarzyszyła jesienna trasa koncertowa, w oprawie i z kostiumami zaprojektowanymi przez duet Paprocki & Brzozowski.

Trakclista:

1. Tyyyle Miłości
2. Ćma
3. Bez Filtra
4. So Far
5. Aureola
6. Zabierz Mnie Na Pustynie Bez Postów
7. Święta Wojna
8. To Tylko Podróż
9. Jeżeli Porcelana To Wyłącznie Taka
10. Ćma (The Wishes Remix)
11. Ćma (Gromee Remix)
12. Ćma (Zawadzki Remix)
13. Ćma (Atari Wu Remix)

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus