Alvaro Soler na dwóch koncertach w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

Alvaro Soler kolejny raz powraca do Polski! W marcu 2018 roku wokalista zaprezentował pierwszy singiel promujący jego nadchodzące wydawnictwo “Mar de Colores”, a już w przyszłym roku kolejny raz wystąpi dla polskiej publiczności. Fani będą mieli okazję usłyszeć nowy repertuar artysty podczas dwóch koncertów – w Poznaniu i w Warszawie. Organizatorem wydarzeń jest agencja Go Ahead.

Alvaro Soler początkowo muzykował z bratem, z którym w 2010 roku założył zespół Escapist i odniósł pierwsze sukcesy na lokalnej scenie. W tym samym czasie artysta pracował jako model. „Muzyka zawsze była ważną częścią mojego życia. Pomagała mi szczególnie w ciężkich chwilach – zanurzałem się wtedy w świat melodii i dźwięków.” Muzyka była też impulsem do przeprowadzki do Berlina. Tutaj, zamykając się w studio z vintage’owymi instrumentami klawiszowymi, gitarami, ksylofonami i masą perkusjonaliów, wypracował swój unikalny styl, w którym łączy latynoską pasję ze współczesną wielkomiejską produkcją lo-fi.

Kawałek po kawałku, debiutancki album “Eterno Agosto” powstawał zarówno w Berlinie jak i rodzinnej Barcelonie. Krążek przyniósł takie hity jak “Sofia” (#1 w 17 krajach, top 5 w 30 krajach), “El Mismo Sol” czy “Yo Contigo, Tú Conmigo (The Gong Gong Song)”. Krążek zdobył łącznie ponad 30 złotych, platynowych i diamentowych wyróżnień (w Polsce potrójna platyna). Jego kanał na YouTube dziennie oglądany jest 1,7 mln razy. Drugi album Alvaro Solera, “Mar de Colores”, trafi do sprzedaży 14 września 2018 roku. Wydawnictwo promuje jego kolejny hitowy singiel “La Cintura”.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead Alvaro Soler już wkrótce wystąpi w Poznaniu i Warszawie! Wydarzenia będą mieć miejsce odpowiednio 17 maja 2019 w poznańskiej Sali Ziemi i dzień później (18.05) na warszawskim Torwarze. Wejściówki na koncerty można nabyć na stronach: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz stacjonarnie w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnych stronach wydarzeń:
Alvaro Soler: 17.05.2019 Poznań, Sala Ziemi
Alvaro Soler: 18.05.2019 Warszawa, COS Torwar

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus