5 Seconds of Summer w teledysku do utworu “Valentine”

Australijski zespół 5 Seconds of Summer po dwuletniej przerwie powrócił z nowym materiałem! Grupa zaprezentowała trzy miesiące temu swój nowy studyjny album, który do tej pory promowały takie utwory jak “Want You Back” i “Youngblood”. Tymczasem grupa postanowiła zaprezentować teledysk do kolejnego numeru!

Piosenka “Valentine” to utwór pochodzący z najnowszego albumu “Youngblood” australijskiego zespołu 5 Seconds of Summer. Krążek trafił do sprzedaży 15 czerwca nakładem wytwórni Capitol Records. Teledysk do wspomnianej kompozycji w reżyserii Andy’ego DeLuki miał swoją premierę 13 września w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że zespół 5 Seconds of Summer zadebiutował jeszcze w 2013 roku z utworem “Out of My Limit” jednak to dopiero rok później grupa zdobyła rozgłos dzięki swojemu hitowi “She Looks So Perfect”. 5SOS mają na swoim koncie trzy albumy studyjne, z czego poprzedni wydany w 2015 roku “Sounds Good Feels Good” wygenerował m.in. takie single jak “She’s Kinda Hot” czy “Jet Black Heart”. Najnowszy krążek “Youngblood” miał swoją premierę jeszcze w tym roku, a jeżeli jeszcze go nie słuchaliście to zachęcamy Was do przeczytania recenzji naszej redaktorki. Teledysk do utworu “Valentine” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba klip?

Udostępnij na Google Plus