5 Seconds of Summer w teledysku do utworu “Valentine”

Australijski zespół 5 Seconds of Summer po dwuletniej przerwie powrócił z nowym materiałem! Grupa zaprezentowała trzy miesiące temu swój nowy studyjny album, który do tej pory promowały takie utwory jak “Want You Back” i “Youngblood”. Tymczasem grupa postanowiła zaprezentować teledysk do kolejnego numeru!

Piosenka “Valentine” to utwór pochodzący z najnowszego albumu “Youngblood” australijskiego zespołu 5 Seconds of Summer. Krążek trafił do sprzedaży 15 czerwca nakładem wytwórni Capitol Records. Teledysk do wspomnianej kompozycji w reżyserii Andy’ego DeLuki miał swoją premierę 13 września w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że zespół 5 Seconds of Summer zadebiutował jeszcze w 2013 roku z utworem “Out of My Limit” jednak to dopiero rok później grupa zdobyła rozgłos dzięki swojemu hitowi “She Looks So Perfect”. 5SOS mają na swoim koncie trzy albumy studyjne, z czego poprzedni wydany w 2015 roku “Sounds Good Feels Good” wygenerował m.in. takie single jak “She’s Kinda Hot” czy “Jet Black Heart”. Najnowszy krążek “Youngblood” miał swoją premierę jeszcze w tym roku, a jeżeli jeszcze go nie słuchaliście to zachęcamy Was do przeczytania recenzji naszej redaktorki. Teledysk do utworu “Valentine” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba klip?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus