“Zakryj” zapowiada trzeci album Sarsy. Zobacz wideo

Dziś swoją oficjalną premierę ma nowy utwór Sarsy “Zakryj”, będący jednocześnie pierwszą zapowiedzią trzeciego krążka artystki. Sarsa jest autorką muzyki, słów, a także producentką muzyczną utworu.

Nowy singiel zapowiadał przed premierą 9 grafik na Instagramie gwiazdy, które w sposób symboliczny nawiązują do zjawiska synestezji – Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem – mówi Sarsa.

Na YouTube jest już dostępne lyric video.

Dyskografia Sarsy to dwa dobrze przyjęte albumy: “Zapomnij mi” (2015) oraz “Pióropusze” (2017). Pierwszy pokrył się platyną, drugi złotem.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus