Twenty One Pilots prezentują kolejny utwór wraz z teledyskiem! Obejrzyj klip do piosenki “Levitate”

Twenty One Pilots, amerykański zespół w którego skład wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, po skończonej trasie koncertowej promującej poprzedni krążek postanowili zrobić sobie przerwę od mediów oraz w ciszy zająć nagrywaniem materiału na nowy album. Na szczęście fani nie muszą już dłużej czekać, gdyż grupa oficjalnie powróciła z nowym materiałem oraz trasą koncertową, a do wydanych w ostatnim czasie dwóch premierowych utworów dołącza kolejny!

Piosenka “Levitate” to kolejna zapowiedź zapowiadanego piątego albumu Twenty One Pilots zatytułowanego “Trench”, który trafi do sprzedaży nakładem wytwórni Fueled by Ramen już 5 października. Utwór wraz z teledyskiem trafił do sieci 8 sierpnia, a sam klip jest zwieńczeniem trylogii, w której skład wchodzą wizualne odsłony piosenek “Jumpsuit” oraz “Nico and the Niners”. Wraz z nową kompozycją, grupa udostępniła również oficjalną tracklistę albumu, na którym znajdziemy łącznie czternaście premierowych piosenek.

twenty one pilots / Fueled by Ramen

Tracklista:

 1. Jumpsuit
 2. Levitate
 3. Morph
 4. My Blood
 5. Chlorine
 6. Smithereens
 7. Neon Gravestones
 8. The Hype
 9. Nico and the Niners
 10. Cut My Lip
 11. Bandito
 12. Pet Cheetah
 13. Legend
 14. Leave the City

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Twenty One Pilots zamyka wydany w 2015 roku album “Blurryface”, który promowały takie utwory jak “Heavydirtysoul”Ride” czy hitowe “Stressed Out”. Warto także wspomnieć, że w listopadzie 2016 roku zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał koncert w warszawskiej hali Torwar. Tym razem fani zespołu mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ Twenty One Pilots powrócą do Polski w lutym w ramach trasy “The Bandito Tour”, która będzie promować nadchodzący krążek. Natomiast teledysk do nowego utworu “Levitate” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowy utwór?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus