“Survive the Summer” trafiło do sprzedaży! Posłuchaj najnowszej EP-ki Iggy Azalei

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea w ostatnim czasie nie miała szczęścia w muzycznym biznesie. Od wydania “Fancy” minęły już cztery lata, a ostatnim singlem promującym był utwór “Savior”. Raperka zapowiadała jakiś czas temu iż najnowszy materiał ma być gotowy do końca kwietnia. Wszystko jednak się opóźniło, lecz na szczęście EP-ka w końcu trafiła do sprzedaży!

“Survive the Summer” to premierowe wydawnictwo raperki Iggy Azalei, która trafiła do sprzedaży w ten piatek (3 sierpnia) nakładem wytwórni Island Records. Na EP-ce znajdzie się łącznie sześć premierowych kompozycji, a głównym utworem promującym jest piosenka “Kream”, którą raperka zaprezentowała miesiąc wcześniej. Warto również wspomnieć, iż na wcześniejszej trackliście udostępnionej przez Iggy widniał utwór “God & Loving You”, który ostatecznie nie znalazł się na EP-ce. Sama artystka uspokoiła jednak fanów, że piosenka ta będzie wydana na kolejnym albumie.

Iggy Azalea / Island Records

Tracklista:

  1. Survive The Summer
  2. Tokyo Snow Trip
  3. Kream (feat. Tyga)
  4. Hey Iggy
  5. Kawasaki
  6. OMG (feat. Wiz Khalifa)

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei wciąż zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana “Reclassified”, która zawierała takie hity jak “Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit “Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Raperka zapowiadała wydanie krążka “Digital Distortion”, który promowały utwory “Team”“Mo Bounce” oraz “Switch”, jednak plany wydawnicze zostały zaniechane i wydawnictwo zostało anulowane. Iggy w ten piątek zaprezentowała światu swoje nowe wydawnictwo “Survive the Summer”, którego posłuchać możecie poniżej. Jak Wam się podoba nowa EP-ka?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus