Sekretny koncert Anne-Marie w Warszawie! [RELACJA]

Brytyjska wokalistka Anne-Marie szturmem podbiła serca słuchaczy i listy przebojów, a jej największe hity bardzo często rozbrzmiewają w rozgłośniach radiowych. Obecnie artystka koncertuje wspomagając trasę swojego kolegi Eda Sheerana podczas jego trasy “Divide Tour”. W miniony weekend dwójka artystów zagrała dla polskiej publiczności dwa koncerty na PGE Narodowym w Warszawie, ponadto Anne-Marie postanowiła zrobić niespodziankę i dała również w niedzielę sekretny koncert dla swoich fanów!

W niedzielę Anne-Marie przygotowała dla fanów niespodziankę w postaci mini koncertu, podczas którego zaśpiewała swoje największe hity, m.in. “Rockabye”, “Alarm” czy “Friends”. Akustyczny występ zorganizowany został na specjalnie przygotowanej kameralnej sali w klubie Miłość, co w efekcie dało znakomitą atmosferę. Wokalistka wraz ze swoim gitarzystą Beaniem zaprezentowała akustyczne wersje przebojów, a w ramach podziękowania za zaangażowanie fanów pozwoliła im także wybrać dodatkowy utwór, który następnie wraz z nimi wykonała – “Cry”, który wykonała po raz pierwszy akustycznie na żywo. Po całym wydarzeniu Anne-Marie przyznała się na Twitterze, iż z powodu emocji towarzyszących jej występowi zapomniała zaśpiewać utwór “Ciao Adios”.

Wokalne możliwości Anne-Marie przy akompaniamencie gitary akustycznej sprawiły, że jej największe hity brzmiały niezwykle świeżo i zdecydowanie chwytały za serce. Zaangażowanie ze strony publiczności również było imponujące, a kontakt między artystką a fanami powodował niezwykłą, niepowtarzalną atmosferę. 27-letnia gwiazda chętnie żartowała z publiką i chętnie wchodziła z nią w interakcję. Anne-Marie była poruszona i pozytywnie zaskoczona energią i entuzjazmem widowni, co skwitowała później stwierdzeniem, że czuje się bardziej jakby to ona sama była na koncercie swojej publiczności.

Ostatnim punktem spotkania była możliwość wykonania grupowych zdjęć z wokalistką, dzięki czemu fani mieli także szansę na zamienienie z nią kilku słów. Anne-Marie z niezwykłym wdziękiem obdarzała uśmiechem każdego z uczestników wydarzenia i nikt oczywiście nie pozostał bez energicznego uścisku. Niektórzy mieli nawet okazję zrobić sobie z nią selfie czy poprosić o autograf na debiutanckiej płycie “Speak Your Mind”, jednak czas naglił, a wokalistka musiała się przecież przygotować do występu na Stadionie Narodowym. Gwiazda obiecała również, iż na pewno niedługo wróci jeszcze do Polski i nie może się doczekać, aby kolejny raz zobaczyć twarze swoich polskich fanów. Trzymamy za słowo i czekamy!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus