Rezydencja Lady Gagi w Las Vegas – Szczegóły!

Rezydencja Lady Gagi w Las Vegas ogłoszona została już pod koniec ubiegłego roku, jednak dopiero teraz  poznaliśmy więcej szczegółów jej dotyczących. Artystka zaprezentowała między innymi plakat promujący całe przedsięwzięcie oraz podzieliła się datami koncertów. 

Jak się okazuje, w skład rezydentury wchodzić będzie w sumie 27 koncertów. Podzielone będą one na dwa segmenty:

ENIGMA (23 koncerty) – widowiskowa odyseja po największych hitach wokalistki

LADY GAGA JAZZ AND PIANO (4 koncerty) – akustyczne wersje piosenek Gagi + muzyka z „The Great American Songbook”

Oficjalne sprzedaż biletów ruszy 13 sierpnia, natomiast już dziś od godziny 19 najzagorzalsi fani wokalistki będą mieli szansę nabyć wejściówki podczas przedsprzedaży. Ceny biletów rozpoczynają się od 80 dolarów a kończą na ponad 600. Pierwszy koncert w ramach rezydentury odbędzie się 28 grudnia 2018 roku, a ostatni 8 listopada 2019.

Część fanów Lady Gagi przypuszcza, że wraz z rozpoczęciem rezydentury piosenkarka może zaprezentować światu premierowy materiał muzyczny, nad którym ostatnio pracowała. Inni zwracają zaś uwagę na dwie długie  przerwy w trakcie trwania trasy, sugerując, że właśnie wtedy premierę może mieć nowy album Gagi. Oczywiście są to jedynie domysły i  lepiej podchodzić do nich z dystansem.

Dotychczasową dyskografię Stefani Germanotty zamyka wydana w 2016 roku płyta „Joanne”. Promowana była ona przez single „Perfect Illusion” i „Million Reasons”. Krążek dotarł do pierwszego miejsca listy Billboard 200 oraz był nominowana do nagrody Grammy w dwóch kategoriach.

Warto także przypomnieć, że już w październiku premierę będzie miał film „A Star Is Born” (polski tytuł – „Narodziny Gwiazdy”) w którym artystka gra główną rolę. Wydany zostanie również soundtrack stworzony przez Gagę na potrzeby tejże produkcji. Najbliższe miesiące zapowiadają się doprawdy interesująco dla Little Monsters (zwłaszcza tych mieszkających w Ameryce)..

 

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus