Posłuchaj nowego albumu Kovacs “Cheap Smell”

Kovacs powraca z nowym krążkiem. Holenderska wokalistka, która naprawdę nazywa się Sharon Kovacs w 2016 roku otrzymała prestiżowe wyróżnienie European Border Breakers Award, teraz  przedstawia swój drugi album “Cheap Smell”.

Cheap Smell” ukazuje się trzy lata po znakomicie przyjętej debiutanckiej płycieKovacs “Shades Of Black“. Podczas pracy nad drugim albumem Kovacs wspierał między innymi Liam Howe, znany ze współpracy z Adele. Nagrania odbyły się w Londynie i Manchesterze. Co ciekawe, tytuł płyty jest nazwą zespołu, w którym Kovacs grała w czasach szkolnych.

– Płyta “Cheap Smell” jest moją podróżą, której głównym celem jest nauczenie się bycia szczęśliwą i cieszenia się z tego, kim jestem. Zaakceptowanie pewnych aspektów siebie, chociaż mogą one nie być doskonałe. “Cheap Smell” lekarstwo, lekarstwo na udręczoną duszę. Początek czegoś nowego, lepszego. Mam teraz wokół siebie ludzi, których kocham. Dzięki pracy nad tą płytą czuję się szczęśliwsza. Wiele nauczyłam się o sobie jako człowieku i artystce. Czuję się pewniej niż do tej pory – mówi o albumie Kovacs.

Album do odsłuchu tutaj.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus