Poppy i Diplo we wspólnym utworze! Zobacz teledysk do premierowej kompozycji “Time is Up”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy rok temu zaprezentowała światu swój pierwszy pełny album. Wydawnictwo spotkało się z dość przychylnymi opiniami internautów i krytyków, a magazyn Rolling Stone umieścił je nawet w dwudziestce najlepszych płyt 2017 roku, co z pewnością jest dla młodej artystki sporym wyróżnieniem. Nic więc dziwnego, że Poppy kontynuuje swoją podróż muzyczną i przygotowuje się do wydania swojego drugiego krążka. Wokalistka zaprezentowała właśnie kolejny utwór z nadchodzącego albumu!

Piosenka “Time is Up” to drugi utwór internetowej sensacji Poppy z jej nadchodzącego drugiego albumu, który nazywać się będzie “Am I A Girl?”, a jego premiera nastąpi jeszcze w tym roku nakładem wytwórni I’m Poppy Records i Mad Decent. Premierowy utwór nagrany został we współpracy z amerykańskim DJ-em i producentem Diplo. Kompozycja trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 22 sierpnia, a tego samego dnia premierę miał również teledysk wyreżyserowany przez Titanica Sinclaira, który sprawuje pieczę nad karierę Poppy.

Przypomnijmy, że muzyczna kariera Poppy, jeszcze pod nazwą That Poppy, rozpoczęła się w 2015 roku pod skrzydłami wytwórni Island Records. To wtedy ukazał się jej pierwszy singiel “Everybody Wants to Be Poppy” oraz w lutym kolejnego roku cała EP-ka “Bubblebath”. W późniejszym czasie, już pod skrzydłami nowej wytwórni wokalistka zaprezentowała światu swój debiutancki album “Poppy.Computer”, który zdobył spory rozgłos w Internecie. Warto również wspomnieć, że wokalistka już niebawem, bo 1 października  pojawi się w Polsce i zagra koncert dla swoich fanów w Warszawskim klubie Drukarnia! Teledysk do premierowej kompozycji “Time is Up” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus