Natalia Nykiel wybrała nowy singiel. Zdradziła także swoje plany na jesień

Natalia Nykiel jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu “Joy”. W obszernym wywiadzie, którego fragmenty prezentujemy poniżej, artystka opowiada m.in. o swoich muzycznych planach – jesiennej trasie V TOUR, którą rozpocznie w październiku oraz o nowym singlu „Pokój 5”, który jest inspiracją do całej trasy. Zdradziła także, dlaczego nie zobaczymy jej w programach z udziałem gwiazd.

– „Pokój 5” to chyba najważniejszy dla mnie utwór. Trudno mi o tym mówić i właściwie nikomu jeszcze o tym nie powiedziałam. Dlatego, że porusza dla mnie najtrudniejsze obszary emocjonalne. Pisząc ten utwór miałam wrażenie, że rozdzieram swoje serce. I tak schowałam się trochę za metaforami. Ta piosenka jest o tym, co się wydarzyło, od kiedy zaczęłam być popularna. I o tym, że z jednej strony chciałabym być tą samą Natalią, a z drugiej wiem, że nie jest to możliwe. Nie da się bo to naturalne, że pewne rzeczy się zmieniają na dobre, ale inne na złe. W pewnym momencie zauważyłam, że kilka moich cech być może zmieniło się na gorsze – opowiada Natalia Nykiel w wywiadzie dla “Joy”.

Natalia wyznała także, że dostała propozycje udziału w różnego typu programach – m.in. w “The Voice of Poland” – jako jurorka oraz programach z udziałem gwiazd (“Agent”, “Azja Express”). Konsekwentnie jednak odmawia udziału w nich.

– Musiałam zadać sobie pytanie, co jest w tym momencie moim celem – czy chęć ocenienia kogoś czy pomocy młodym talentom. Wydaje mi się, że to drugie. Pamiętam, że takie obietnice za kulisami padały, ale nigdy nie były realizowane. A przecież nie chodzi o ocenę, tylko żeby coś komuś dać od siebie. Nie chciałabym być taką “dobrą Natalią”, która powie “ja ci pomogę”, bo to duża odpowiedzialność, a ja nie rzucam słów na wiatr. Poza tym od czasu mojego wystąpienia w programie minęło 5 lat i jest to dla mnie zdecydowanie za szybko, by stawiać się w pozycji autorytetu. Wiele już osiągnęłam, ale nie aż tyle, żeby zasiąść w fotelu jury, bo sama nadal jeszcze się uczę. Mam jeszcze czas na takie propozycje – mówi o programie TVP.

– Dostałam już taką propozycję, ale odmówiłam. Odpowiedź była oczywista – jestem muzykiem, a nie showmanem. Jak bardzo by mnie nie jarała taka wyprawa, im więcej wiem o tym regionie tym więcej mam wątpliwości, co do konwencji takiego programu. Zwłaszcza w miejscach gdzie panuje wielka bieda. Dla mnie w podróżowaniu nie chodzi tylko o zachwyty i fajne fotki, ale o prawdę – odpowiedziała zapytana o show z udziałem gwiazd.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus