Meghan Trainor przesuwa datę premiery albumu “TREAT MYSELF”

Amerykańska wokalistka Meghan Trainor obecnie przygotowuje się do premiery swojego trzeciego krążka. Artystka w ciągu ostatnich miesięcy zaprezentowała światu łącznie pięć nowych utworów, w tym ostatnio tytułową kompozycję “Treat Myself”. Premiera albumu zaplanowana była jeszcze na ten miesiąc jednakże została ona przesunięta w czasie. Co się wydarzyło?

Album “TREAT MYSELF” to zapowiadany trzeci krążek studyjny amerykańskiej wokalistki Meghan Trainor, którego premiera pierwotnie zaplanowana była na 31 sierpnia nakładem wytwórni Epic Records. Artystka już od jakiegoś czasu serwowała słuchaczom kolejne utwory zapowiadające wydawnictwo, m.in. “No Excuses”, “Let You Be Right” czy ostatnio “Treat Myself”, a zapowiadany krążek okraszony już okładką czekał na swoją premierę. Niestety fani Trainor będą musieli się uzbroić w odrobinę cierpliwości, ponieważ premiera została przełożona, a wokalistka bezpośrednio wyjaśniła tego powody w wiadomości na Instagramie:

Ostatni rok był jednym z najbardziej ekscytującym w moim całym życiu. Zaręczyłam się z miłością mojego życia, Darylem! Mogłam spędzić czas z Diddym, DJ-em Khaledem i Fergie w “The Four” [przyp. red. – program telewizyjny] i wydałam pięć nowych utworów na których punkcie mam bzika. Jestem we wspaniałym miejscu i momencie mojego życia i nie mogę przestać pisać piosenek… Zdecydowałam się odłożyć premierę albumu TREAT MYSELF dopóki nie wyzbędę się wszystkiego z mojej głowy i nie nagram tego w studio. Nigdy nie byłam tak podekscytowana na to żebyście usłyszeli moją nową muzykę. Dziękuję za waszą nieprzerwaną miłość i wsparcie.

Fanom Meghan Trainor będzie niestety dane poczekać na jej wydawnictwo, nie jest też znana nowa data premiery, ale prawdopodobnie w najbliższym czasie wokalistka przekaże tę informację. Tymczasem w oczekiwaniu na nową muzykę możecie posłuchać dotychczas wydanych utworów przez Trainor. Czekacie na jej album?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus