Marcelina powróciła z nowym materiałem. Posłuchaj “Tańcz”

Marcelina powróciła z nowym materiałem. W sieci pojawił się utwór “Tańcz”, który zapowiada nowy krążek wokalistki. Premiera wydawnictwa odbędzie się najprawdopodobniej jesienią, a dokładnie – we wrześniu. Jak czytamy, poznamy Marcelinę z zupełnie innej strony…

Typowa dla Marceliny forma piosenki i melodyjność utworów została wzbogacona elektronicznymi brzmieniami charakterystycznymi dla producenta płyty Kuby Karasia z The Dumplings.

– Nowy materiał to zupełnie nowy etap. Postanowiłam zaprosić do współpracy nowego producenta. Razem z Kubą Karasiem i gitarzystą Kamilem Kryszakiem wyjechaliśmy w góry w okolice Szklarskiej Poręby i zamknęliśmy się na jakiś czas w domu z pięknym widokiem. Nagraliśmy tam w zasadzie całą płytę. Ten krok podyktowany był chęcią zaryzykowania i odejścia od schematu współpracy do którego byłam przyzwyczajona – mówi Marcelina.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus