Liam Payne wydaje mini-album!

Liam Payne z zespołu One Direction napisał dziś kilka słów do swoich fanów, gdzie wyjaśnia kilka kwestii dotyczących swojego nadchodzącego debiutanckiego albumu.

“Jak wiecie, ostatnie kilka miesięcy przyniosło dla mnie wiele zmian… Spojrzałem na kilka piosenek z mojego albumu, które były skończone już jakiś czas temu i czuję, jakby były z innej epoki. Jestem zdeterminowany, by mój debiutancki album prawdziwie mnie reprezentował.

Znowu jestem w studio i ciężko pracuję nad ukończeniem kilku nowych piosenek na płytę – jestem naprawdę podekscytowany muzyką, którą właśnie piszę i nagrywam i nie mogę się doczekać, aż będzie gotowa dla was wszystkich.

W międzyczasie, ta EP-ka jest zbiorem piosenek, z których jestem dumny i chcę, abyście je usłyszeli… Powiedzcie, co o tym myślicie. Jak zawsze, dziękuję za wasze wsparcie – znaczy dla mnie naprawdę wiele.”

Zapowiedziany tymi słowami mini-album będzie nosił tytuł “First Time” i usłyszymy go już w przyszły piątek (24/08/2018). Fani stworzyli na Twitterze hasztag #LPFirstTime, pod którym dzielą się przemyśleniami na ten temat. Tymczasem my czekamy, aż Liam będzie gotowy wypuścić spod skrzydeł swoje pierwsze pełne wydawnictwo.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus